Статистичний звіт

До уваги всіх туроператорів!

Відповідно до пункту 23 Ліцензійних умов ліцензіат зобов’язаний щороку до 30 березня подавати статистичний звіт органу ліцензування за попередній рік згідно з додатком 5 до Ліцензійних умов. Неподання вказаних документів є порушенням вимог Закону України „Про туризм” та підставою для проведення перевірки дотримання вимог ліцензійних умов провадження туроператорської діяльності відповідно до статті 19 Закону України „Про ліцензування видів господарської діяльності”. Статистичні звіти надсилати в паперовому варіанті на адресу ДАРТ: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2.
Для відновлення та систематизації статистичної інформації ДАРТ звертається до усіх туроператорів із проханням заповнити  Google форму Статистичного звіту за 2020 рік: https://cutt.ly/JjT6TPq
Нагадуємо, що відповідно до частини другої статті 15 Закону України „Про ліцензування видів господарської діяльності” ліцензіат зобов’язаний повідомляти орган ліцензування про всі зміни даних, зазначених у заяві, документах та відомостях, що додавалися до заяви про отримання ліцензії, протягом строку, встановленого ліцензійними умовами. У разі відсутності ліцензійних умов ліцензіат зобов’язаний повідомляти орган ліцензування про всі зміни даних, зазначених у заяві, документах та відомостях, що додавалися до заяви про отримання ліцензії, протягом одного місяця з дня, наступного за днем їх настання.У разі порушення ліцензіатом строку повідомлення органу ліцензування про зміни даних, зазначених у заяві, документах та відомостях, що додавалися до заяви про отримання ліцензії, ліцензіат притягується до адміністративної відповідальності.

Державне
агентство розвитку
туризму

Маєте ідеї, як зробити Україну привабливішою для туристів, або пропозиції щодо нашої роботи? Напишіть нам!

Написати нам

Thank you for filling out the form! We will contact you as soon as possible.
Oops! Something went wrong while submitting the form.