До новин

81% українців планують подорожувати країною найближчим часом – опитування ДАРТ

Державне агентство розвитку туризму України дізналося в українців про плани подорожувати країною найближчим часом, а також з'ясувало регіони, у яких живуть найактивніші мандрівники.

Згідно з дослідженням, проведеним на замовлення ДАРТ компанією«Х’юмен Ресерч» в партнерстві з панеллю для опитувань «Лемур», найзавзятіші мандрівники – 84% – живуть у столиці. Готовність жителів інших регіонів до подорожей Україною корелюється на рівні 80%.

При цьому жінки віком від 18 до 35 років виявилися активнішими туристками, ніж чоловіки.

Згідно з дослідженням, понад 85% опитуваних подорожували Україною до початку повномасштабного вторгнення. Найактивнішими мандрівниками, які подорожували країною більше одного разу на рік, виявилися жителі столиці та західних регіонів – 39%. Жителі Сходу були менш активними і мандрували Україною 1 раз на рік – 24%. Один раз на два роки мандрівки всередині країни здійснювали 22 %. В основному це були жителі центральних областей. А от взагалі не подорожували 14% наших співвітчизників і це були мешканці Півдня.

Серед основних причин, через які українці відмовлялися від подорожей, найпоширеніша (70% відповідей) – «брак коштів».  

Зазначимо, що опитування проводилося онлайн серед інтернет-користувачів. Респонденти – жителі міст у віці від 18 до 60 років.