Інформація для громадськості

Доступ до публічної інформації

Порядок складання та подання запиту на інформацію:

 1. Запит на інформацію, розпорядником якої є ДАРТ, може бути поданий:
  на поштову адресу: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2;
  на електронну адресу: dart@tourism.gov.ua;
 2. Запит на інформацію, розпорядником якої є ДАРТ, може бути подано запитувачем особисто за адресою:
  вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01001 (скринька розміщена на першому поверсі приміщення у доступному для громадян місці).
 3. У формі запиту зазначається інформація про запитувача та спосіб надання інформації з проставленням знаку "+" або"-".
 4. Відповідь на запит на інформацію надається у спосіб, обраний запитувачем, протягом п'яти робочих днів з дня надходження запиту.
 5. У разі коли запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку запитувачу повідомляється в письмовій формі не пізніше ніж протягом п'яти робочих днів з дня надходження запиту.
 6. Інформація на запит надається безкоштовно . У разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов'язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк.
 7. Запит на інформацію повинен містити:
  прізвище, ім’я, по батькові, (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку (якщо такий є);
  загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);
  підпис і дату (за умови подання письмового запиту).
 8. Датою подання електронного запиту на отримання публічної інформації є дата його надходження на визначену електронну адресу або дата надходження електронної форми. Якщо електронний запит на отримання публічної інформації надійшов на визначену електронну адресу у неробочий день та час, датою подання електронного запиту на отримання публічної інформації вважається наступний після нього робочий день. Застосування кваліфікованого електронного підпису під час надсилання електронного запиту на отримання публічної інформації запиту не вимагається.
 9. Запит на інформацію подається у довільній формі або за примірною формою, а також використати форму, яка розміщена на офіційному вебсайті ДАРТ.

Онлайн-форма для подання запиту на отримання публічної інформації

Відповідь на запит відправити:

Ваш правовий статус:

success
Дякуємо за Ваш запит. Відповідь буде надано в терміни згідно з чинним законодавством
Щось пішло не так. Ми вже працюємо над цим. Спробуйте повторити трохи пізніше.
У зв'язку із введенням воєнного стану в Україні Указом Президента від 24 лютого 2022 року #64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», запровадженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року #2102-ІХ та з метою убезпечення персональних даних, доступ до деяких даних обмежено на період воєнного стану в Україні.

Ліцензійний реєстр  суб'єктів туроператорської діяльності

Реєстр міститься за посиланням: https://cutt.ly/vww8sbQz
Нагадуємо, що згідно із Законом «Про ліцензування видів господарської діяльності», потрібно у письмовій формі повідомляти органу ліцензування про всі зміни даних, які були зазначені у його підтвердних документах, що додавалися до заяви про отримання ліцензії, не пізніше одного місяця з дати набуття таких змін.
Документи (супровідний лист та підтвердні документи) надсилати у паперовому вигляді на адресу: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2 чи в електронному вигляді на адресу: adminservice@tourism.gov.ua.
Детальніше з інформацією щодо умов ліцензування, змін, видачі, анулювання, зупинення, звуження та розширення дії ліцензії можна ознайомитись у розділі «Ліцензування туроператорів».

Реєстр свідоцтв категоризованих готелів

Реєстр свідоцтв категоризованих готелів знаходиться за посиланням: https://cutt.ly/1wuXoCaF
Детальніше з інформацією щодо умов надання категорій засобам тимчасового проживання можна ознайомитись у розділі «Категоризація готелів»