Назад до новин

Голова ДАРТ Мар'яна Олеськів взяла участь у четвертому засіданні Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки

24.12.2020
ДАРТ

Голова ДАРТ Мар'яна Олеськів взяла участь у четвертому засіданні Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки, що відбулося в режимі онлайн 23 грудня під головуванням Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної.

Українська сторона зацікавлена розвивати співробітництво у сфері туризму з Китаєм, особливо в контексті ініціативи Президента щодо лібералізації візового режиму. З цією метою було запропоновано започаткувати Робочу групу з питань туризму між Україною та КНР в рамках Підкомісії з питань співробітництва у галузі культури, яку з української сторони очолила заступник міністра культури та інформаційної політики з питань європейської інтеграції Світлана Фоменко.

Китайська сторона підтримала ініціативу України поглиблювати співпрацю в туристичній сфері, а також висловила готовність розвивати спільні туристичні маршрути та ділитися досвідом стосовно запровадження інформаційних технологій, як інструментів штучного інтелекту та великих даних.


🇺🇦
🇨🇳