Останнім часом у світі зросли випадки інфікування людей різними хворобами, що значно підвищує рівень небезпеки туристів під час подорожей.

За інформацією, розміщеною Центром контролю та профілактики захворювань Федеративної Республіки Hiгерія, з початку року було повідомлено про 1 746 випадків підозри на холеру у 8 штатах країни, зокрема 50 летальних. За останні два тижні спостерігається поступове зростання числа нових випадків.

Окрім того, Міністерство охорони здоров'я Домініканської Республіки 08 квітня 2021 року повідомило про 10 випадків дифтерії у м. Санто Домінго.

З метою попередження розповсюдження інфекційних хвороб, Державне агентство розвитку туризму України звертається до українських туристів та закликає ретельно перевіряти інформації щодо захворюваності у країнах, куди планується подорож. Зокрема, це стосується Федеративної Республіки Hігерія та Домініканської Республіки.

Також нагадуємо про необхідность мандрівників до вибуття з України перевіряти свій вакцинальний статус, здійснювати, обумовлені медико-санітарною ситуацією країни або території до якої вони мають здійснити подорож, обов'язкові та додаткові профілактичні щеплення.