Україна взяла участь в європейському туристичному ярмарку BTL-Lisbon Travel Market 2023, яка сьогодні відкрилася в Лісабоні.

Стенд України з’явився на виставці завдяки плідній співпраці ДАРТ з Посольством України в Португальській Республіці та Португальській асоціації туроператорів і туризму @APAVTOficial, яка надала нашій країні статус головного гостя асоціації.

Розповісти світові про туристичний потенціал України, залучити якомога більше міжнародної підтримки у боротьбі проти російської агресії та висловити подяку міжнародній спільноті за безпрецедентну підтримку нашої країни у боротьбі з агресором  - головна мета участі Державного агентства розвитку туризму у виставці.

За декілька годин роботи стенд України став неймовірно популярним серед відвідувачів. Кожен, хто завітав до нас отримав можливість залишити слова підтримки для українського народу.

Під час офіційного відкриття стенда Тимчасовий повірений у справах України в Португальській Республіці, Володимир Козлов,  висловив подяку нашим португальським партнерам та запросив всіх відвідати Україну після нашої перемоги.

Дякуємо APAVT за всебічну підтримку України та організацію вже другого українського стенда за час повномасштабної війни та створення онлайн порталу для висвітлення нашої діяльності на виставці: https://supportukraine.pt/