Україна отримала сто сертифікатів на навчання в онлайн-академії Всесвітньої туристичної організації ВТО ООН.

Вручення відбулося на Global Education Forum, який пройшов у рамках 25-тої сесії Генеральної асамблеї UNWTO.

Про це на своїй сторінці у Fecebook повідомила Голова Державного агентства розвитку туризму Мар'яна Олеськів, яка очолила українську делегацію на цій події.

Очільниця ДАРТ зазначила, що питання низької якості освіти (як і низької оплати праці) працівників туристичної галузі є актуальним навіть для найрозвинутіших країн.

«Залучити туриста на мандрівку до твого регіону легше завдання, ніж звабити його на повторний приїзд. Це вже залежить і від якості сервісів, і продуманості екосистем, і доброзичливості місцевого населення, і безпеки, і багатьох інших факторів, що формують репутацію і зацікавлення. Мова про довгострокові стратегії, для яких потрібні насамперед якісні знання і освіта», - наголосила Мар’яна Олеськів.

Також вона повідомила, що у рамках Українського Інституту Гостинності планується запровадити широку систему навчання та підвищення експертизи для усіх напрямків українського туризму. «Зараз ми готуємо проєкт з Університетом Люцерни для спільної реалізації з українськими університетами. Україні бракує серйозної експертизи щодо розвитку DMO у регіонах. Відтак, крім навчання, ми також забезпечимо хороший міжнародний досвід», - зауважила Голова ДАРТ.

Інформація про те, як отримати сертифікат, буде оприлюднена на офіційних сторінках агентства.