Вчора Голова Державного агентства розвитку туризму України Мар'яна Олеськів разом з керівницею Офісу розвитку креативних індустрій Ульяною Хром’як відвідали Херсонщину. Тут відбулась зустріч з Головою Херсонської обласної державної адміністрації Сергієм Козирем, під час якої обговорили перспективи розвитку туризму в регіоні. Зокрема, розглянули можливості приваблення туристичних потоків до Херсонщини.

"На цей літній сезон вірю, що регіон знову користуватиметься високим попитом серед українських туристів, тому важливо забезпечити сталу роботу туристичних локацій та зрозумілі правила їх відвідування", - зауважила очільниця ДАРТ.

У межах поїздки також відбулась зустрічі з локальним бізнесом. Місцеві представники туристичної галузі висловили основні проблемні питання, які необхідно вирішувати на державному рівні.

Одним із прикладів гарної роботи та правильного системного підху до свого розвитку є Міжнародний аеропорт Херсон. Вже найближчим часом він стане ключовим інфраструктурним об'єктом, що забезпечуватиме мільйонний пасажиропотік до регіону.

Окрім того, завітали у Біосферний заповідник “Асканія-Нова” імені Ф.Е. Фальц-Фейна, який є візитівкою Херсонщини. Останніми роками значної популярності набуває зелений туризм та своєрідне «єднання з природою». Саме тому Голова ДАРТ переконана, що у довгостроковій перспективі заповідник може стати самостійною туристичною дестинацією, яка притягуватиме чимало туристів.

"Різноманіття дикої природи (зебри, антилопи, бізони, буйволи тощо) та незаймана плугом земля -  це те, що робить заповідник унікальним місцем не лише в Україні, але й в усій Європі. Однак потрібно ще попрацювати, щоб цей адамант правильно огранувати та перетворити на справжній діамант", - коментує Мар'яна Олеськів.