Назад до новин

Голова ДАРТ під час робочої зустрічі обговорила можливість співпраці з Чорногорією у галузі туризму

13.5.2021

Україна посідає 5-е місце за кількістю туристів, які приїжджають до Чорногорії й щорічно цю країну відвідує близько 100 тисяч українців. Протягом 2020 року Чорногорія також залишалася одним із небагатьох відкритих для наших людей туристичних напрямків, та є одним із важливих стратегічних партнерів.

Так, сьогодні Голова ДАРТ Мар‘яна Олеськів зустрілась із державним секретарем з питань туризму Міністерства економічного розвитку Чорногорії Іваною Джурович та Пані послом Чорногорії в Україні Драгіцою Понорац. Під час зустрічі розглянули шляхи двостороннього співробітництва між країнами задля розвитку туризму, зокрема, підтримку в межах співпраці з ООНВТО.

Сторони домовилися розглянути можливість організації спільних культурних заходів та проєктів задля представлення туристичного потенціалу країн, а також залучення до промокампаній лідерів думок, блогерів та журналістів.

«Якщо порівнювати з іншими європейськими країнами, Україна та Чорногорія певною мірою мають більш схожий менталітет. Саме тому ми маємо дуже великі перспективи у розвитку двосторонньої співпраці у галузі туризму й плануємо активно працювати у цьому напрямку. Під час організації різних тематичних туристичних заходів зараз надзвичайно важливо орієнтуватися не лише на формат B2B, але й акцентувати увагу на В2С моделях. Потрібно однаково зацікавити як бізнес, так і звичайних людей: правильно показати унікальність кожної країни, традиції, культуру та сприяти популяризації подорожей», - переконана очільниця ДАРТ.

Івана Джурович також висловила вдячність від імені уряду Чорногорії щодо збільшення кількості авіаційних рейсів між нашими країнами. Вона переконана, що це сприятиме збільшенню туристичного потоку в обох напрямках.

Зі свого боку Мар‘яна Олеськів наголосила на важливості створення комфортних та безпечних умов під час мандрівок. Зокрема, сторони обмінялися інформацією щодо вакцинації працівників туристичної галузі та можливості запровадження паспортів вакцинації найближчим часом.