Увага, анонс

24 грудня 2020 року з 11.00 до 16.30 відбудеться онлайн Перша всеукраїнська галузева конференція «Гостинність і туризм в Україні. Партнерство заради сталого розвитку».

Учасники дискусійних панелей: представники Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Державного агентства розвитку туризму України, регіонів і муніципалітетів, власники бізнесу, бізнес-об’єднання в галузі гостинності і туризму, представники міжнародних і донорських організацій.

Під час заходу будуть розглянуті основні вектори розвитку галузі гостинності та туризму України, окреслені першочергові завдання задля зменшення наслідків кризи та розбудови багатостороннього партнерства на міжнародному, національному, регіональному та місцевому рівнях.

До участі запрошено представників бізнесу в сфері гостинності та туризму, галузевих і територіальних бізнес-об’єднань, галузевих експертів і фахівців, представників відповідних міністерств та інших органів державної влади України, народних депутатів України, регіональних структур і муніципалітетів, наукових установ і навчальних закладів, міжнародних і донорських організацій.

Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/fhK6kOR