7 жовтня 2021 року в Києві відбулося Tourism Roadshow, організоване Комітетом з туризму Міністерства економіки Республіки Вірменія у співпраці з Державним агентством розвитку туризму України.

Основна мета туристичного шоу було продемонструвати різноманітні туристичні пропозиції Вірменії туроператорам, турагентам та представникам медіа в Україні.

Водночас В2В сесія, організована у межах заходу, стала платформою для взаємодії вірменської та української туристичної галузі. Під час сесії учасники мали змогу обговорити шляхи розширення міжнародного партнерства для стимулювання туристичних потоків між двома країнами. Окрім того, вірменські туроператори мали змогу дослідити туристичний потенціал та туристичні продукти України.

У межах заходу також відбувся круглий стіл за участю Комітета з туризму Міністерства економіки РА та Державного агентства розвитку туризму України. Під час засідання домовились про майбутнє підписання Спільного плану дій. Він покликаний створити нормативну базу для подальшого розвитку туристичних обмінів та сприятиме співробітництву у сфері туризму між Вірменією та Україною.

Голова ДАРТ Мар’яна Олеськів під час виступу зауважила, що для України важливим завданням є розвиток двосторонніх відносин з Вірменією, адже це один із перспективних напрямків відновлення туризму для України в час пандемії.

“Цей захід є кроком вперед для нас, і я переконана, що ми не будемо на цьому зупинятись. Будемо й надалі організовувати спільні заходи та туристичні виставки з метою створення сприятливих умов та майданчиків, де туристичний бізнес обох країн матиме змогу взаємодіяти, налагоджувати тісні зв’язки та обмінюватись досвідом. Й саме з цією метою сьогодні відбувся круглий стіл, на якому домовились підписати Спільний план дій”, - прокоментувала очільниця ДАРТ.