20 вересня 2021 року Голова ДАРТ Мар’яна Олеськів взяла участь у пресконференції на тему: “MMP Forum 2021 - Міжнародний форум для професіоналів ділового туризму, індустрії зустрічей і конференц-сервісу”.

Вперше, після тривалої паузи у світовій індустрії MIСE, 8 жовтня відбудеться MMP Forum 2021. Це B2B workshop для професіоналів у сферах MICE, організації івентів, конференц-сервісу та ділового туризму, який об'єднає експертів із різних куточків світу.

Олеськів зауважила, що одним із пріоритетних напрямків діяльності ДАРТ на наступний рік є розвиток MICE-сегменту, адже це той вид туризму, що допомагає подолати сезонність.

“Цієї осені ми плануємо прийняти кілька турів блогерів і ЗМІ з Саудівської Аравії, щоб показати дестинації в Україні як для оздоровчого, так і ділового туризму, конференц-індустрії, щоб компанії з країн Арабської затоки могли приїжджати до нас на такі заходи", - повідомила очільниця ДАРТ.

Вона також зауважила, що в Україні, на жаль, відсутні великі конгрес центри, у зв'язку з чим на сьогодні ми обмежені у можливостях приймати масштабні міжнародні події. Водночас Олесків зауважила, що це питання розвитку інфраструктури, яке ДАРТ буде вирішувати спільно з Міністерством інфраструктури України.

У пресконференції також взяли участь: Ірина Сідлецька - президент ГО "Асоціація готелів та курортів України"; Анна Петрова - засновник MMP Forum та компанії BTL; Вадим Грабарчук - президент Асоціації ділового туризму України;  Наталія Соболева - віце-президент Асоціації в'їзних туристичних операторів України.  

Відеозапис пресконференції доступний за посиланням: https://youtu.be/LCX4thKq958