12 серпня 2021 року відбулась зустріч Президента України Володимира Зеленського із переможцями наймаштабнішого всеукраїнського флешмобу #IamUkraineNow, реалізованого у межах промокампанії Ukraine NOW. Запуск флешмобу відбувся торік 21 листопада. З того часу, майже 9 місяців, молоді українці з найвіддаленіших куточків світу ділилися своїми відео в соціальних мережах. У своїх роликах вони розповідали, що саме для них означає бути українцем.

Так, 6 серпня 2021 року серед усіх учасників акції було визначено 10 переможців, які отримали унікальну можливість поспілкуватись на найважливіші теми з Президентом України. Під час зустрічі діти особисто презентували свої ролики пану Зеленському, розповіли про те, чим займаються зараз та як змінюють життя нашої країни на краще.

Фото: Офіс Президента

За словами учасників, важливим результатом зустрічі стала можливість обговорити з Главою держави наступні кроки для розвитку нашої держави. Що можна зробити вже сьогодні для того, щоб принести маленькі, а згодом великі зміни Україні.

Фото: Офіс Президента

Молоді люди також висловили переконання, що такі зустрічі надзвичайно корисні, адже стимулюють молодь до участі в різних проєктах та мотивують перемагати.

Фото: Офіс Президента

У межах заходу також відбулася екскурсія до однієї з найдивніших будівель Києва - “Будинку з химерами”, а опісля - тур столицею з оглядом історичних та культурних пам’ятках. Окрім того, у ресторані 100 років тому вперед переможців конкурсу порадував презентацією борщу відомий український ресторатор Євген Клопотенко. Завершився цей день річковоюю прогулянкою по Дніпру на кораблі.

Захід відбувся, зокрема, за підтримки Державне агентство розвитку туризму України, авіакомпанії Fly UIA та VISIT Ukraine. Дякуюємо усім, хто доєднався до організації у найкоротші терміни.

"Наша молодь - це майбутнє нашої держави й ми повинні всіляко заохочувати їх до дій! Я пишаюся та щиро радію, що в нашій країні саме така молодь, яка прагне змін та робить усе задля покращення життя усіх українців. Зараз триває процес відродження нашої країни, це момент змін і національних перетворень. Цей «бум-час» - найкращий етап, у якому можна створювати нове. Там, де відбуваються зміни, з'являються й нові можливості. І я переконана, що наша молодь повністю використає ці можливості", - говорить голова Державне агентство розвитку туризму України  Мар'яна Олеськів.