Незважаючи на погодні умови, ДАРТ продовжує знайомитись з неймовірними місцями нашої країни. Так, в межах проєкту "Туристичні магніти України" відбулася чергова робоча поїздка на Тернопільщину. Головні спеціалісти відділу проєктної та організаційної роботи Олег Пастущак та Юрій Жерєбцов відвідали Кременець, який ще називають Тернопільською Швейцарією.

Тут є чимало цікавих локацій, з якими пов'язано багато містичних легенд та історичних фактів. Візитівкою Кременця є Замкова гора королеви Бона, звідки відкривається чудовий краєвид на все місто. За однією з легенд, сама королева заховала тут свої коштовності.

З вершини гори також видно найвеличнішу споруду міста – Єзуїтський колегіум, заснований у 1731-1753 рр. коштом князів Вишневецьких. Сьогодні на місці колегіуму розташовані собор Преображення та Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія імені Тараса Шевченка.

Недалеко від Кременця розташувалося інше унікальне місто – Збараж, який українські медіа охрестили «феноменальною пам`яткою» України, а Збаразький замок - без сумніву, один із найкращих та найдоглянутіших замків України, де можна ознайомитись із експозиціями краєзнавчого музею та виставковими залами.

Не забувайте також підписуватись на нашу сторінку в Instagram https://instagram.com/ukrainetravel_official

#МандруйУкраїною Незважаючи на погодні умови, ДАРТ продовжує знайомитись з неймовірними місцями нашої країни. Так, в...

Опубліковано Державне агентство розвитку туризму України Вівторок, 26 січня 2021 р.