Назад до новин

Плануй подорож природоохоронними територіями України: днями презентували новий інтерактивний сайт

25.6.2021

Розпланувати подорож природоохоронними територіями відтепер стало ще зручніше!

Днями в Україні презентували сайт wownature.in.ua. Тут зібрана вся найактуальніша та найважливіша інформація про національні природні парки та заповідники країни, яка допоможе мандрівникам організувати їхню подорож.

На карті сайту можна прокласти маршрут між цікавими локаціями в одному або кількох парках одночасно. Усі місця розділені на зручні фільтри: озера, гори, річки,  історичні пам’ятки, печери, кемпінги, водоспади.

Користувач також може знайти парк, який його цікавить, за однією з 28 запропонованих до відвідування активностей: сплави, скелелазіння, споглядання за птахами, веломандрівки тощо.

Наразі сайт функціонує в beta-режимі й протягом кількох тижнів його тестуватимуть користувачі. Найближчим часом з'явиться додаткова можливість побачити на карті всі облаштовані туристичні шляхи. Мандрівник також матиме змогу завантажити собі на смартфон маршрут для пішої, велосипедної чи кінної прогулянки.

Згодом планується запуск англомовної версії ресурсу.

Сайт розроблено у межах проєкту "Підтримка природно-заповідних територій в Україні" командою фахівців, які виграли тендер: SiteGist, Happy Design Pro, Protsyk.Kryzhanivska.