До новин

Україна презентувала ініціативу об’єднання міжнародної спільноти навколо відновлення країни

В рамках Ukraine Recovery Conference у Лондоні Україна презентувала ініціативу щодо об’єднання міжнародної спільноти навколо відновлення нашої країни.

Про це Віцепрем’єр-міністр, міністр інфраструктури, з питань розвитку громад і територій Олександр Кубраков повідомив на своїй сторінці у Facebook.  

Він запевнив, що уряд забезпечить прозорі та зрозумілі правила для всіх гравців, які зможуть слідкувати за всіма процесами через платформу DREAM.

«Ми будуємо Україну. Попри війну, щоденні атаки. Будуємо школи, садочки, лікарні, будинки, мости і дороги. Всі разом будуємо головну дорогу – до Перемоги. Сьогодні по полях Лондонської конференції говорили про спільні зусилля цивілізованого світу щодо підтримки України у інфраструктурному відновленні – We build Ukraine. Це обʼєднання всіх міжнародних партнерів, які долучені або планують долучитися до відновлення України. Це урядові та неурядові організації, фінансові інституції, інвестори, бізнес-об’єднання та окремі представники бізнесу», - написав Кубраков.

За його словами, Україна відчуває підтримку партнерів на полі бою, і що не менш важливо – у відновленні. «Без стабільно працюючої економіки набагато складніше отримати й утримати перемогу», - відзначив голова Мінвідновлення.

Він підкреслив, що We build Ukraine – це партнерство з усіма, хто вже допомагає відбудовувати Україну або планує це зробити.

Також Олександр Кубраков розмістив на своїй сторінці відео із представниками різних міжнародних організацій, які підтверджують, що готові відбудовувати Україну відомими словами з одного з перших відеозвернень Володимира Зеленського після початку повномасштабного вторгнення: «Ми всі тут».