До новин

Україну вперше запросили на Skift Global Forum

Державне агентство розвитку туризму України вперше взяло участь у Всесвітньому форумі Skift Global Forum, який є світовою флагманською конференцією у сфері туристичного бізнесу.

Цьогоріч спікери форуму серед яких були ТОП-менеджери та СЕО компаній Google, Booking.com, Expedia, Marriott Hotel, InterContinental,Visa, Disney Park, говорили про майбутнє світової туристичної галузі та її відродження.

Голова Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів розповіла учасникам про те, яких втрат зазнала туристична галузь Україна через військову агресію рф, а також  поділитися планами про відбудову зруйнованої туристичної інфраструктури та майбутнє залучення туристичних потоків на всіх деокупованих територіях, а також на тих, які чекають свого звільнення, зокрема-і в Криму.

«Події останні двох тижнів підтвердили, що росіяни не мають мотивації для того, щоб воювати, а українці довели свою хоробрість і бажання звільнити всі окуповані загарбником території. І хоча війна ще триває, ми вже дивимося вперед і будуємо плани на майбутнє. Мій заклик про співпрацю був почутий іноземними колегами і ми досягли багатьох домовленостей, завдяки яким зможемо відродити туристичну галузь України», - зазначила очільниця ДАРТ.