Назад до новин

Уряд Індії оприлюднив нові правила в’їзду в країну з додатковими умовами для мандрівників

22.2.2021

В Індії від 22.02.2021 року діятимуть нові правила перетину кордону країни іноземними туристами, які прибувають рейсами або подорожують транзитом.

Про це повідомляє Департамент консульської служби МЗС України

Усі мандрівники повинні задекларуватися на порталі Ейр Сувідха та завантажити негативний тест COVID-19, зроблений не раніше, ніж за 72 години до поїздки. Без негативного тесту в'їжджати до Індії можуть особи лише у разі смерті когось із членів родини, що проживають на території країни.

Посадка на рейс дозволяється після теплового сканування та представлення працівникам аеропорту бланку самодекларації.

Усі пасажири, що прибувають до індійських аеропортів (морських портів чи пунктів пропуску) підлягають обов’язковому самооплачуваному тестуванню, що може зайняти від 6 до 8 годин.

У разі виявлення негативного тесту рекомендується здійснювати самоконтроль стану свого здоров’я впродовж 14 днів. Якщо тест покаже позитивний результат, пасажирів ізолюють та доставляють до медичного закладу.

Посиленому контролю підлягають також особи, які перебували безпосередньо поруч з інфікованими: мали місця в одному ряді, а також місця, розташовані за 3 ряди попереду й позаду. Їх відправляють на 14-денний карантин, зобов'язують двічі здати ПЛР тест, а також власним коштом сплатити усі готельні послуги за дні, що перевищують термін їхнього запланованого відпочинку.

Подібні заходи наразі вводяться також у Шрі-Ланці, Непалі й Бангладеші.