Під час сьогоднішнього засідання Кабмін ухвалив постанову "Про припинення співробітництва між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації в галузі туризму". Ця угода діяла з 1999 року.

У зв'язку зі збройною агресією РФ проти України, країни припили фактичне співробітництво у галузі туризму. Відсутні також перспективи щодо налагодження дружніх стосунків та відновлення співпраці у найближчому майбутньому.

Цією постановою КМУ завершив усі необхідні внутрішньодержавні процедури, які були потрібні для припинення угоди. Надалі МЗС має повідомити про це в установленому порядку російську сторону.

"Від початку Російської агресії Україна втратила значну частину своїх території, включно з унікальними туристичними магнітами Криму. Тисячі бійців полягло від куль ворога. Ми припинили будь-яку співпрацю з країною-агресором й зараз нарешті усунули невідповідність щодо цього питання на офіційному рівні", - прокоментувала рішення КМУ очільниця Державного агентства розвитку туризму України Мар'яна Олеськів.