Попри війну в Україні відкриваються нові туристичні локації.

В Луцьку запрацював новий музейний простір “Окольний замок”. Цей туристичний об’єкт створено на базі відреставрованих пам’яток архітектури національного значення: Вежі князів Чорторийських з оборонним муром та Монастиря єзуїтів із підземеллями.

В межах проєкту віднайдено та розчищено підземні галереї, про які відсутні писемні згадки в історичних джерелах. Нововідкриті приміщення стали найбільшим археологічним відкриттям на Волині за часів незалежної України.

"Окольний замок" став справжнім прикладом співпраці між Україною та Польщею в галузі туризму та культурного спадку. Проєкт був успішно реалізований в рамках українсько-польського транскордонного співробітництва та отримав велику підтримку і фінансування від Європейського Союзу. Майже вісім років знадобилося архітекторам, реставраторам та історикам для того, щоб відновити ці споруди та подарувати місту ще один неймовірний туристичний магніт.

Впевнені, що нова туристична локація неодмінно приверне увагу до культурних скарбів Волині та сприятиме залученню ще більшої кількості туристів.