Делегація Державного агентства розвитку туризму України на чолі з головою Мар’яною Олеськів відвідала Республіку Туреччина. Тут відбулась зустріч з членами виконавчої ради турецької асоціації туристичних операторів TURSAB.

Очільниця ДАРТ зауважила, що українці зацікавлені в турецьких туристичних  продуктах й переконана, що це зацікавлення взаємне.

Сторони розглянули можливість організації до України промо-турів за участю турецьких блогерів та представників туристичних туроператорів уже цього літа. Олеськів, зокрема, наголосила на важливості презентації для турецького туриста маловідомих, але перспективних туристичних продуктів України. Зі свого боку турецька сторона висловила зацікавленість та готовність до співпраці щодо організації таких інфотурів.

Безвізовий режим між країнами, збільшення авіарейсів та скасування необхідності ПЛР-тесту це ті чинники, які  на сьогодні чи не найпозитивніше впливають на збільшення туристичних потоків між країнами.

Представники турецьких туроператорів також зауважили, що хоч наразі громадяни Туреччини не так активно відвідують нашу країну, але вони розуміють, що в Україні є багато місць цікавих для відвідувачів. Саме над цим будемо активно працювати.

До зустрічі також доєдналися Генеральний консул України в Стамбулі Oleksandr Gaman та Віцепрезидент TÜRSAB Алі Білір.