Назад до новин

Відбулась онлайн серія семінарів з питань інтегрованого розвитку туризму та збереження нематеріальної культурної спадщини

18.6.2021

З 7 до 18 червня тривала серія семінарів з питань інтегрованого розвитку туризму та збереження нематеріальної культурної спадщини. Захід організований в межах глобальної ініціативи Уряду Китаю щодо торговельно-економічної, культурної та науково-технологічної співпраці «Один пояс, один шлях».

Семінари проводила Центральна академія культури і туризму Китаю, що забезпечує професійну підготовку та тренінги для керівників адміністративних департаментів та підприємств у галузі культури і туризму.

На семінарах учасники мали змогу перейняти досвід Китаю щодо розробки стратегії відродження нових тенденцій інтеграції туризму та нематеріальної культурної спадщини в епоху пандемії. До проєкту доєдналися представники з 25 країн світу, зокрема участь взяла начальниця відділу проєктної та організаційної роботи ДАРТ Ольга Рабійчук.

Представниця ДАРТ висловила реальні пропозиції щодо інтегрованого розвитку туризму в Україні, презентувала туристичний та культурний потенціал нашої країни, а також представила діяльність Агентства. Вона переконана, що саме культурна складова нашої держави, її науковий та промисловий потенціал, а також залучення інвестицій може зацікавити туристів з Китаю та інших країн.